Türkiye'nin En Büyük Kablo Merkezinde
Mağazanızı Ücretsiz Açın!

Daha çok satış yapın! Kazancınızı Katlayın!

Zayifakimkablo.com ayrıcalıkları...

Zayıf Akım Kablo “Türkiye’nin ilk KABLO e-ticaret alışveriş platformudur,”  Binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen e-ticaret platformunda siz de kolayca  ve “ücretsiz” mağaza açabilir ve dilediğiniz kategorilerde satış yapmaya başlayabilirsiniz. İster ürünlerinizi tek tek kendiniz girebilir isterseniz de toplu ürün girişleri için sizlere memnuniyet ile yardımcı olabiliriz.

Üreticisi veya bayisi olduğunuz ürün veya markaların fiyat listelerini sizin için mağazanıza ekleyip istediğiniz iskonto ile satış yapmanızı sağlayabiliriz. Mağazanızdan ürün satışı olduğu anda sistemimiz sizleri mail ile veya WhatSapp ile anında bilgilendirecek ve satıştan haberdar edecektir. Aynı zamanda kontrol panelinden kendinizde tüm aşamaları takip edebilirsiniz.

E-ticaret platformu ve grubumuza ait diğer websitelerimiz üzerinden yurt içi ve yurtdışı olmak üzere fiyat teklif talepleri gelmektedir. Gelen teklifleri isim ve firma adı gizli kalmak koşulu ile üretici ve bayilerimize iletiyor ve sizlerden gelen teklifleri de talep sahibine gönderiyoruz. Sadece ürün satmak ile kalmayıp projeler için de teklif vermenizi sağlıyoruz.

Neden zayifakimkablo.com?

Biz sıradan bir e-ticaret platformu değiliz! Sadece ürünü satışa sunmak değil ürünün tanıtımı, kampanyası, sosyal medya tanıtımları, banner çalışmaları, vb gibi destek gerektiren işlerde güçlü kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Stoğunuzda olan, fiyatı düşen, süreli kampanyalar gibi durumlarda bizler ile iletişime geçiniz ve belirleyeceğimiz bir program ile sizlere destek olalım.

10.000+ Binlerce Ziyaretçi

100% Üretici/Bayi/Müşteri Memnuniyeti

50+ Kablo Kategorisi

81 İlimizden Ziyaret

10+ Ülkeden Teklif Talepleri

7/24 Destek

Başlamak çok kolay

E-ticaret platformumuza üye olmak ve ürün yönetimi sandığınızdan daha kolay. Üye ol butonundan müşteri veya satıcı olarak üye olabilirsiniz!
Ama yine de vaktiniz yok ise bizimle iletişime geçmeniz yeterli, Whatsapp adresimize kartvizit görselinizi gönderin ve kaydınızı biz oluşturalım üreticisi ve bayisi olduğunuz ürünleri mağazanıza biz ekleyelim… Tüm işlemlerimiz ÜCRETSİZ’dir!

01. Ücretsiz Üye Ol

02. Liste Ekle/Gönder

04. Satış Yap

03. Ürünü Gönder

%100 Üretici, Bayi, Müşteri Memnuniyeti

Türkiye’nin ilk KABLO e-ticaret alışveriş platformu olarak, binlerce müşteriye marka ve ürün çeşitliliği sunmanın yanı sıra % 70-80 e varan indirimler ile alışveriş yapabilme avantajı sağlıyoruz. Müşteri en uygun fiyat ile ürün almanın avantajını yaşarken, üretici ve bayi ise stoğunu hızlı bir şekilde satmanın avantajını sağlamış oluyor.

Kablo Online kabloonline.com
Zayifakimkablo.com ile 2008 yılında tanıştık, güvenilir, samimi ve çözüm odaklı anlayışlarından dolayı tekrar teşekkür ederiz...
M. Ahmet Kılıç Elektrik Mühendisi
Mühendislik hizmeti veren bir firmayız, marka çeşitliliği ve fiyat alternatifleri sebebi ile bu yıl projelerimizde ciddi bir ekonomi sağladık.
Mustafa Gürsoy Proje Mühendisi
Yurtdışındaki projelerimiz için fiyat taleplerinde bulunuyoruz, farklı markalar için hızlı ve uygun teklifler geliyor.