Zayifakimkablo.com' hoş geldiniz

Zayıf Akım Kablo “Türkiye’nin ilk KABLO e-ticaret alışveriş platformudur,”  Binlerce kullanıcı tarafından ziyaret edilen e-ticaret platformunda siz de kolayca  ve “ücretsiz” mağaza veya üyelik açabilir ve dilediğiniz kategorilerde alış ve satış yapmaya başlayabilir projeleriniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

zayifakimkablo.com herhangi bir üretici, marka ve bayiye bağlı bir kuruluş değildir. Tamamen bağımsızdır bu sebeple firmalar arasındaki rekabete, stok durumuna müdahale edemez. Bayi elindeki stoğu istediği iskonto ile satabilme özgürlüğüne sahiptir. Tüketici %80’e varan indirimler ile ürün alabilme özgürlüğüne sahiptir.

Teklif sistemimiz nasıl çalışır?

E-ticaret platformu ve grubumuza ait diğer websitelerimiz üzerinden yurt içi ve yurtdışı olmak üzere fiyat teklif talepleri gelmektedir. Gelen talepleri isim ve firma adı gizli kalmak koşulu ile teklif vermek isteyen üretici ve bayilerimize iletiyor ve gelen cevapları da talep sahibine gönderiyoruz. Sadece ürün satmak ile kalmayıp projeler için de teklif vermenizi sağlıyoruz. 

Ürününüz için kampanyaya mı ihtiyacınız var?

Ürününüz aynı kategorideki diğer firmaların fiyat olarak altındaysa ve “biz bu konuda iddalıyız, en uygun fiyatı verebiliriz” diyorsanız ürünlerinizi web sitemizde ön plana çıkarabilir ve satışını hızlandırabiliriz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarımızda da yapmış olduğumuz kampanyalar ve duyurularda ürünlerinize yer verebiliriz.

Daha detaylı bilgi isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizler ile tanışmak ve güzel bir iş birliği sağlamak için sabırsızlanıyoruz..